**** Hotel Hron ubytovanie Nachod

Hotel Nachod Hron

Hotel Hron sa nachádza v historickej budove, ktorá predtým slúžila ako súkromné sanatórium z roku 1912. V roku 2005 - 2006 bola budova hotela Hron podľa posledných európskych štandardov s použitím moderných technológií a vybavenia zrekonštruovaná a teraz poskytuje komfortné ubytovanie takmer v centre mesta Náchoda.

Náchod hotel Hron ubytovanie :
Hotel Hron ponúka ubytovanie v luxusne zariadených jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových, štvorlôžkových a päťlôžkových izbách. Pre náročnejších klientov sú k dispozícii 2 dvojlôžkové apartmány. Celková kapacita moderného hotela je 38 lôžok s možnosťou 8 prísteliek. Jedna hotelová izba je určená pre handicapovaných hostí a je bezbariérová. Každá izba hotela Hron má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, alebo vaňou, televízor, budík, rádio, telefón a prípojku na internet. Niektoré izby majú naviac balkón alebo chladničku. Cena ubytovania je uvedená za izbu vrátane bohatých raňajok.

Ubytovanie hotel Hron Náchod hotelová reštaurácia :
Súčasťou moderného hotela Hron je hotelová reštaurácia s kapacitou 70 miest a širokou ponukou jedál nielen českej kuchyne, ale aj špecialít a minutiek. Samozrejmosťou je tiež možnosť dokúpenia raňajok, polpenzie a plnej penzie. V hoteli Hron sa ďalej nachádza hotelový bar s kapacitou 30 osôb a v letných mesiacoch je otvorená letná záhradka s obsluhou. Pre organizovanie firemných stretnutí, alebo rodinných osláv má hotel k dispozícii 2 salóniky, každý pre 15 osôb.

Hron hotel Náchod ubytovanie hotelové služby :
V celom areáli hotela Hron je zákaz fajčenia s výnimkou letnej záhradky a hotelovej vinárne. Hotel ponúka usporiadanie podnikových večierkov a školení, výjazdových zasadnutí a konferencií, svadieb, hostín a rautov, výročných osláv a triednych srazov, predajných a reklamných akcií, alebo koncertov a výstav. Hotelovým hosťom je k dispozícii požičovňa kvalitných horských bicyklov, hotelová recepcia, ktorá zabezpečuje informačné a sekretárske služby, parkovisko pre osobné automobily a samozrejmosťou je akceptácia platobných kariet.

Náchod ubytovanie hotel Hron tipy na výlet :
Dobruška - jedna zo vstupných brán do Orlických hôr, z vežného ochodza je nádherný výhľad na panorámu Orlických hôr. Nové Mesto nad Metují - je mestskou pamiatkovou rezerváciou, má krásny zámok a zámockú záhradu. Peklo - v Pekelskej doline sa nachádza kúzelný hotel restaurant Peklo, architektonický skvost slávneho architekta Dušana Jurkoviča z roku 1912. Adršpach - romantické zoskupenia pieskovcových skal s presláveným adršpašským skalným mestom.
Hotel Nachod Hron - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nachod Hron - hotel má reštauráciuHotel Nachod Hron - hotel má vináreňHotel Nachod Hron - možnosť pripojenia na internetHotel Nachod Hron - k dispozícii letná terasaHotel Nachod Hron - k dispozícii kavareňHotel Nachod Hron - Iybz sú vybavené televízoromHotel Nachod Hron - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nachod Hron - Izby s vlastnou toaletouHotel Nachod Hron - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Hron ubytovanie Nachod Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 5 m/s